Zabiegi manulane

Zabiegi na ciało wykonywane w naszych gabinetach poprzedzone są peelingiem właściwym do danego rodzaju zabiegu. Substancje czynne wprowadzane są manualnie lub w celu głębszej penetracji przy użyciu Fal Radiowych. Aktywne maski i żele stymulują procesy naprawy skóry, a preparaty na zakończenie zabiegu podnoszą jego efektywność.

 

Zabieg pomarańczowy

Przyjemny, pachnący świeżymi pomarańczami zabieg anty cellulitowy, wyszczuplający.Likwiduje obrzęki, zwiększa sprężystość skóry.

 

Zabieg kawiorowy

Luksusowy zabieg wyszczuplający i modelujący sylwetkę. Zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej, pobudza metabolizm, redukuje cellulit.

 

Zabieg czekoladowy

Wykorzystuje doskonałe właściwości aromaterapeutyczne, wyszczuplające i odżywcze czekolady. Intensywnie wygładza i ujędrnia skórę, redukuje cellulit i rewitalizuje zmęczoną skórę.

 

Zabieg cytrusowy

Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących doświadczyć chwili relaksu. Jego dodatkową zaletą jest wygładzanie i odżywienie powierzchni naskórka oraz silne działanie aromaterapeutyczne. Zabieg składa się z dwu części: cukrowego peelingu oraz owocowej maski. Aromat owoców powoduje relaks i odprężenie. Zabieg polecany dla osób zestresowanych oraz pragnących uzyskać nawilżenie i odżywienie skóry.

 

Zabiegi wykonujemy z serii 5-10 zabiegów, w zależności od potrzeb – raz, dwa razy w tygodniu.