BOTOX

Medycyna estetyczna w Radomiu czyli piękno bez skalpela…

Dzięki najnowszym osiągnięciom medycyny estetycznej oraz współpracy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie zapewniamy naszym klientkom z Radomia i okolic nieoperacyjne, skuteczne metody poprawy i podkreślania urody. Redukcja zmarszczek, powiększanie ust, modelowanie owalu twarzy i policzków, likwidowanie zbędnych fałdek… Z nami, bez bólu i zabiegów chirurgicznych osiągniesz wymarzone kształty. 
Zapraszamy do naszego salonu na zabiegi medycyny estetycznej:
Mezoterapia - bezbolesne i całkowicie bezpieczne zabiegi metodą niechirurgiczną. Seria iniekcji wprowadzających do organizmu mikroskopijne ilości naturalnych ekstraktów i witamin. Leczy konkretne dolegliwości skóry, np. zmarszczki, czy zwiotczenia. 
Zabieg polega na wstrzykiwaniu silnie uwodnionych substancji między skórę właściwą a naskórek, co podnosi ogólny stopień nawodnienia, który w znacznej mierze decyduje o pięknym i zdrowym wyglądzie skóry.  Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. 

Oferujemy mezoterapię twarzy , szyi, dekoltu, ramion, mezoterapię wokół oczu  (- korekta drobnych zmarszczek i cieni pod oczami) , mezoterapię głowy w celu zapobiegania wypadaniu włosów, szybszej regeneracji włosa i stymulacji jego wzrostu.

Zabiegi mezoterapii wykonujemy wykorzystując najwyższej jakości preparaty firmy Croma oraz Revitacare.

Wypełniacze - Chcesz wypełnić zmarszczki, blizny na twarzy? Marzysz o pięknych i zmysłowych ustach? Chcesz podnieść kąciki ust, uwypuklić łuk Kupidyna? Napełnij swoją twarz wdziękiem i pięknem!  - Wypełnianie policzków, lifting wolumetryczny, korekcję zapadniętych skroni, korekcję nosa, wygładzenie głębokich zmarszczek oraz fałd na twarzy. Twoja skóra stanie się jędrna i pełna wigoru. Piękno jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki. Oferujemy: 
  • wypełnianie bruzd nosowo – wargowych
  • modelowanie i powiększanie ust
  • podnoszenie kącików ust
  • modelowanie owalu twarzy i policzków

Do zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości produkty marki:
Croma oraz R-fine.

Lipoliza - Odczuwasz dyskomfort z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej? Marzysz by pozbyć się niechcianych “fałdek”? Nie chcesz lub nie możesz się zdecydować na zabieg chirurgiczny, jakim jest liposukcja – odsysanie tłuszczu?Zapraszamy na LIPOLIZĘ!

Lipoliza pozwoli Ci pozbyć się tłuszczu z brzucha, bioder bez żadnych nacięć i rekonwalescencji. Jest to zabieg estetyczny, miejscowy, usuwający niepotrzebne partie tłuszczu z ciała, przez co modeluje sylwetkę i przywraca jej pożądane kształty.

Lipoliza bez skalpela za pomocą iniekcji okolic: brzucha, bryczesów, boczków, podbródka

Usuwanie zmarszczek - Masz już dość swoich zmarszczek? Zapraszamy na leczenie toksyną botulinową. Toksyna botulinowa typu A to naturalnie występujące białko bakteryjne. Niewielkie dawki tej substancji wstrzykiwane są pod skórę do mięśni poddawanych zabiegowi w celu zredukowania zmarszczek. Substancja ta blokuje impulsy nerwowe, umożliwiająć rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Inne funkcje nerwowe, takie jak wrażliwość skóry na dotyk – nie ulegają zmianie. Zabieg obejmuje 5 zastrzyków powyżej i między brwiami. Towarzyszy temu minimalny dyskomfort i do codziennych czynności można powrócić bardzo szybko po zabiegu.

Zabiegi medycyny estetycznej w naszym salonie wykonuje
lekarz medycyny Renata Kulawik – Paduszyńska
Więcej informacji o zabiegach: mezoterapia, wypełniacze, lipoliza, usuwanie zmarszczek na stronie: www.bezskalpela.radom.pl