Fotoodmładzanie

Fotoodmładzanie IPL jest skutecznym i bezinwazyjnym zabiegiem zarówno odmladzającym jak i leczniczym. Łączy w sobie usuwanie zmian naczyniowych, zaburzeń pigmentacyjnych oraz pobudzanie regeneracji i odbudowy kolagenu, co powoduje wygładzenie skóry, likwidację drobnych zmarszczek, zwężenie porów i ogólną poprawę kondycji skóry. Zabiegi z użyciem systemu IPL nie wykluczają z życia codziennego.

 

Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są: rumień, teleangiektazje, piegi i inne zmiany pigmentacyjne, ścieńczenie naskórka, zmarszczki, rozszerzone pory. Po przeprowadzeniu serii zabiegów następuje ogólna poprawa wyglądu skóry – poprawa kolorytu, wygładzenie, rozświetlenie.. Zabiegi należy wykonywać co 3-4 tygodnie, natomiast efekty są widoczne po 1-3 zabiegach. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić rumień, delikatny obrzęk, swędzenie, pieczenie, suchość skóry, zmiany pigmentacji.

 

Dla uzyskania najlepszych rezultatów zalecamy wykonanie 5-6 zabiegów, w celu utrzymania efektów rekomenduje się również zabiegi przypominające (jeden lub dwa razy w roku.