Wypełniacze zmarszczek

Kwas hialuronowy – glikozoaminoglikan (rodzaj polisacharydu), który występuje we wszystkich organizmach żywych i należy do najliczniejszej grupy związków mających identyczną budowę chemiczną tak u bakterii, jak i człowieka.Kwas hialuronowy to związek, który wiąże wodę w naskórku. Może on być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów skóry.

 

Produkty na bazie kwasu hialuronowego (Restylan, Surgiderm, Varioderm, Juvederm, Princess) zapewniają poprawę wyglądu w sposób naturalny. Z ich pomocą można zniwelować zmarszczki i głębokie bruzdy. Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek na policzkach, opadniętych kącików ust oraz zmarszczek wokół ust.

 

Jak stosuje się kwas hialuronowy?

 

Kwas hialuronowy w postaci żelu wstrzykuje się w linię zmarszczki. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.

 

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego doda objętości wargom, poprawi i skoryguje kontur ust.

 

Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie.

 

Zabieg trwa zazwyczaj do 30 minut. Rezultat można obejrzeć natychmiast w lusterku. Zabiegi nie powodują wyłączenia pacjenta z codziennego życia.

 

W naszym studio stosujemy produkty Surgiderm, Juvederm, Princess oraz Varioderm.